Úprava ceníku letiště 1.4.2024

Vážení uživatelé letiště,
dovolujeme si Vás informovat o změnách v ceníku letiště platných od 1.4.2024. Nový ceník najdete ZDE.

Kromě úprav položkových cen jsme přistoupili k zásadní změně kritérií pro poskytování slev, kdy nově odměňujeme pravidelné uživatele letiště v závislosti na počtu uskutečněných přistání, nikoli pouze za výcvikové lety. Doposud poskytovanou slevu na opakovaná přistání v rámci jednoho výcvikového letu rušíme a namísto toho všem uživatelům, kteří v předchozím roce uskutečnili 100 a více přistání na letišti Mnichovo Hradiště, přiznáme 10 % slevu z přistávacích poplatků na všechny provedené lety. V případě uskutečněných 1000 a více přistání v předchozím roce je pak výše slevy 20 % z přistávacích poplatků za všechny lety. Sleva bude všem provozovatelům splňujícím uvedená kritéria přiznána automaticky v rámci fakturace, není tedy potřeba pro její uplatnění z Vaší strany nic dělat.

Výše ostatních ceníkových položek byla stanovena s přihlédnutím k aktuálním nákladům na provoz letiště (personální náklady, náklady na údržbu letiště a zajištění služeb).

V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů se na nás neváhejte obrátit na obvyklých komunikačních kanálech. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou na letišti.